Piercing do jazyka

Piercing jazyka je v současnosti velmi oblíbený a moderní trend. Stává se více rozšířený zejména mezi mladými lidmi. Na první pohled se vám určitě nebude zdát, že propíchnutí jazyku je bezbolestné. Avšak následující týden budete muset snášet bolesti spojené s nepříjemným otokem jazyka. Také několik dní trvá, než si zvyknete na cizí těleso v jazyku. Pokud budete správně dodržovat hygienu, hojení bude velmi rychlé. Je doporučeno pít studené nápoje a jíst hodně zmrzliny, protože chlad vám zmírní bolest. Jezte také Ibuprofen a úplné zahojení trvá maximálně 6 týdnů.

Piercing jazyku se dříve používal v rituálech Aztéků a Májů, kdy si mniši propíchli jazyk a následně krví malovali obrazce. Moderní piercing jazyku je známý 80 let, kdy si jej můžete dát bez rizika a komplikací. První piercing byl vyroben v Los Angeles.

Vyberte si vhodné studio, kde vám udělají piercing jazyka. Sami si jej nepropíchávejte, protože vám hrozí riziko, že byste se trefili špatně a mohli byste přijít o chuťové buňky.


Štítky:

Piercing, Fotky, Hygiena

Novinky

18-11-2009 Účesy a střihy

Prostřednictvím nového magazínu se můžete přenést do světa nejhezčích účesů. Na stránkách najdete účesy pro všechny typy vlasů, od krátkých až po dlouhé. Kromě toho zde najdete spoustu článků a rad jak pečovat o své vlasy. Na stránkách nechybí ani rozáhlé fotogalerie účesů.