Piercing do obočí

Hodně oblíbeným místem, kam si lidé nechávají umístit piercing, je obočí, kdy se propichuje kůže u obočí a nejčastěji svislým směrem. Tento piercing lze vytvořit kdekoliv na obočí, záleží na vás, která partie je pro vás ideální.

Propíchnutí kůže u obočí je téměř nebolestivé, avšak hojení probíhá asi 8 týdnů. Protože je kůže na těchto místech velice tenká, může dojít k jejímu poškození, které následně vyžaduje vyjmutí piercingu. Doporučujeme vám tedy dbát na bezpečnost a hygienu, abyste nedostali nějakou infekci. Další radou je, že byste v této oblasti neměli užívat make-up či jiné kosmetické přípravky.

Piercing v obočí si svou oblíbenost získal jak mezi ženami, tak i mezi muži, a to ve všech věkových kategoriích. Opět máte možnost výběr ze široké nabídky, protože existuje mnoho velikostí, druhů, barev a také tvarů. Piercing v obočí vám zvýrazní krásu očí a křivky celého obličeje.


Štítky:

Piercing, Hygiena

Novinky

18-11-2009 Účesy a střihy

Prostřednictvím nového magazínu se můžete přenést do světa nejhezčích účesů. Na stránkách najdete účesy pro všechny typy vlasů, od krátkých až po dlouhé. Kromě toho zde najdete spoustu článků a rad jak pečovat o své vlasy. Na stránkách nechybí ani rozáhlé fotogalerie účesů.