Piercing do pupiku

Piercing pupíku je způsob, jak si nejen mladé dívky zkrášlují své tělo. Oblíbenosti se dostává i u mnoha mužů. Je možné si propíchnout jednak samotný pupík, jednak pouze jeho vrchní část. Piercing samotného pupíku je dost nepříjemný a také bolestivý. Kdežto pokud dáte přednost propíchnutí pouze vrchní část nad pupíkem, bude to pro vás bezbolestné a rychle se podrážděná pokožka zahojí.

Jestliže chcete piercing do pupíku, je nutné, abyste jej měli lehce vystouplý, jinak by nebylo možné jej propíchnout. Máte možnost si vybrat různé druhy šperků, které jsou zajímavě zdobené. Vyberete si i vhodnou velikost, která zvýrazní vaši ženskost a krásu celého těla.

Některé dívky mohou mít na piercing alergické účinky či nepříznivé reakce, potom je nutné piercing vyjmout, aby se nedostavila nějaká infekce. Jistě dejte přednost spíše salonům, než abyste si pupík propíchávali sami.


Štítky:

Piercing, Hygiena

Novinky

18-11-2009 Účesy a střihy

Prostřednictvím nového magazínu se můžete přenést do světa nejhezčích účesů. Na stránkách najdete účesy pro všechny typy vlasů, od krátkých až po dlouhé. Kromě toho zde najdete spoustu článků a rad jak pečovat o své vlasy. Na stránkách nechybí ani rozáhlé fotogalerie účesů.