Piercing do rtu

V případě piercingu do rtu se propíchávají buď přímo samotné rty, nebo oblast kolem nic. Rty a oblast kolem nich může být zdobena velkým množstvím způsobů, záleží jen na vás, který si vyberete. Dnes existují kruhové piercingy do rtu, kdy kroužek prochází spodní hranou rtu. Další metodou je takzvané Hadí uštknutí, kdy máte na spodním rtu dva piercingy, jeden napravo, druhý nalevo. Pokud však dva piercingy chcete umístit stejným způsobem, ale na horní ret, nazývá se to Andělský polibek.

Historie piercingů do rtů sahá k africkým kmenům, které nosily mohutné ozdoby ve spodním rtu. V současnosti je tento druh piercingu oblíbený zejména u mladých lidí. Máte možnost si vybrat opět z široké palety nabídek, kde jsou piercingy s různými tvary a barvami.

Piercing do rtu vyžaduje dodržování základních pravidel a v případě stálé bolesti i po šesti týdnech je nutné piercing vyjmout, protože by vám mohla oblast kolem něj začít hnisat.


Novinky

18-11-2009 Účesy a střihy

Prostřednictvím nového magazínu se můžete přenést do světa nejhezčích účesů. Na stránkách najdete účesy pro všechny typy vlasů, od krátkých až po dlouhé. Kromě toho zde najdete spoustu článků a rad jak pečovat o své vlasy. Na stránkách nechybí ani rozáhlé fotogalerie účesů.