Piercing do ucha

Piercing do ucha je nejstarší druhy a tento proces je zcela bezbolestný a hojení probíhá v relativně krátké době. Při výběru místa je nutné dbát na rozmístění akupunkturních bodů na uchu. Propíchnutí chrupavek v ušním boltci se hojí hůře a déle. Nejvíce rozšířené jsou piercingy do lalůčků ušního boltce. První piercing v uchu byl zaznamenaný v roce 3500 před naším letopočtem, a to u Asyřanů, Babylóňanů a Sumerů.

S piercingem v uchu se dnes setkáváme téměř v každé národnosti rozmístěných po celém světě. Piercing lze provést devíti základními způsoby, z nichž jistě znáte piercing tragusu, což je jemný výstupek před uchem, dále také daith piercing, helix, rook, tragus a mnoho dalších. Mladí lidé preferují i industriální piercing, který prochází uchem skrz naskrz a jeho vzhled je zajímavý.

Tento způsob se provádí buď speciální pistolí, nebo jehlami, které mohou být různě tlusté a ohnuté, vždy záleží na typu piercingu.


Novinky

18-11-2009 Účesy a střihy

Prostřednictvím nového magazínu se můžete přenést do světa nejhezčích účesů. Na stránkách najdete účesy pro všechny typy vlasů, od krátkých až po dlouhé. Kromě toho zde najdete spoustu článků a rad jak pečovat o své vlasy. Na stránkách nechybí ani rozáhlé fotogalerie účesů.