Tetování celebrit - díl 1

Tetování celebrit - díl 1

Vítejte u prvního dílu tetování celebrit. V těchto článcích se budeme snažit představit tetování nejznámějších osobností světa. Představíme osobnosti s tetováním ze světa sportu, hudby ale i České celebrity.

Angelina Jolie - herečka

Angelina se proslavila díky své roli Lary Croft ve stejnojmeném filmu. Tato předělávka počítačové hry na film měla veliký úspěch nejen u herního publika. Angelina byla občasná modelka, která se později vydala na dráhu herečky. Angleina je také známá díky svému vztahu s hercem Bredem Pittem. Tento pár se stal jedním z nejsledovanějších na celém světě.

Angelina Jolie má hned několik tetování, které se nebojí ukazovat. Má několik tetování na rukou(na obou pažích, na rameni), také na břichu a zádech(na šíji, pod lopatkami).


Angelina Jolie tetování Angelina Jolie tetování záda

Mike Tyson - Box

Mike tyson(Michael Gerard Tyson) známý boxer těžké váhy, který je známí hlavně díky svým skandálům a dluhům. V jeho nejznámějším zápase ukousl svému protivníkovy ucho. Mike pochází z New Yorku a boxoval od dětství. Později vyhrál profi titul šampiona v těžké váze jako nejmladší na světě. Postupem času se dostával do problému a nakonec skončil v dluzích. Mike má potetované břicho, ruce a taky obličej.

tetování obličeje - Mike Tyson
Mike tyson tattoo

Podobné články

Tetování celebrit - díl 2

V dnešní pokračování tetování celebrit(první díl zde) se podíváme na další 2 VIP osobnosti. Ten...

Novinky

18-11-2009 Účesy a střihy

Prostřednictvím nového magazínu se můžete přenést do světa nejhezčích účesů. Na stránkách najdete účesy pro všechny typy vlasů, od krátkých až po dlouhé. Kromě toho zde najdete spoustu článků a rad jak pečovat o své vlasy. Na stránkách nechybí ani rozáhlé fotogalerie účesů.