Tetování celebrit - díl 2

Tetování celebrit - díl 2

V dnešní pokračování tetování celebrit(první díl zde) se podíváme na další 2 VIP osobnosti. Tentokrát se podíváme na České celebrity.

Daniel Landa

Známý a kontroverzní zpěvák, herec, závodník, bojovník a také skladatel. V roce 1987 založil s Davidem Matáskem známou kapelu Orlík. Po rozpadu kapely se Dan začal věnovat vlastní tvorbě a vlastním projektu. Vydal několik sólových desek a kromě zpívání se věnoval také herectví a dalším aktivitám. V poslední době ho můžete vidět ve velice úspěšné divadelní hře Tajemství zlatého draka. Mimo jiné se účastnil dalších úspěšných projektů jako Kvaska, Peklo s Landou, Krysař a další.

Agáta Hanychová

Agáta je modelka, herečka a občasná moderátorka. Narodila se v roce 1985 a je dcerou známé české herečky Veroniky Žilkové. V roce 2005 skončila v soutěži miss na druhém místě(vicemiss). Od té doby je ve středu médií hlavně díky jejím výstřelkům.

, ale jsou tu i některé další faktory, které potencionální klienti podceňují penzijní fondy.


Podobné články

Tetování celebrit - díl 1

Vítejte u prvního dílu tetování celebrit. V těchto článcích se budeme snažit představit tetování nejznámějších osobností sv...

Štítky:

Tetování, Celebrity

Novinky

18-11-2009 Účesy a střihy

Prostřednictvím nového magazínu se můžete přenést do světa nejhezčích účesů. Na stránkách najdete účesy pro všechny typy vlasů, od krátkých až po dlouhé. Kromě toho zde najdete spoustu článků a rad jak pečovat o své vlasy. Na stránkách nechybí ani rozáhlé fotogalerie účesů.