Vězeňské tetování

Tetování bylo v minulosti spojováno také s vězením a se zločinci. Vězeňské tetování však není tolik kvalitní jako tetování, které si necháte udělat ve specializovaném salonu. Hrozí větší pravděpodobnost infekce, protože nebývají dodržovány hygienické návyky. Nebývají vyměňovány jehly, jimiž se tetování aplikuje. Jedna jehla je použita i na desítky jedinců, čímž hrozí riziko přenosu nemoci, například AIDS či infekce.

Máte možnost zhlédnout vězně, jejichž tetování je po delší době zelené, či se začne rozpíjet. To svědčí o nekvalitě. Motivy, jež si vězni nechávají vytetovat od takzvaných vězeňských tatérů, jsou povětšině brutální, neslušné, inspirované násilím. Viděli jste snad někdy zločince, jenž vyšel z vězení, a měl na ruce vytetovaného delfína či kytičku? Možné to je, ale ve skutečnosti je to neobvyklé a pravděpodobnost je nulová. Inkoust, který vězni používají, obsahuje více kovů než klasický užívaný inkoust v salonech.

Vězni chtějí tetování zvýraznit svou hrubost. Ale usuďte sami, že v kvalitní tetování, za které si zaplatíte, vypadá mnohem lépe než tetování, které budete mít sic zadarmo, ale jeho vzhled nebude tolik efektivní.

Štítky:

Tetování

Novinky

18-11-2009 Účesy a střihy

Prostřednictvím nového magazínu se můžete přenést do světa nejhezčích účesů. Na stránkách najdete účesy pro všechny typy vlasů, od krátkých až po dlouhé. Kromě toho zde najdete spoustu článků a rad jak pečovat o své vlasy. Na stránkách nechybí ani rozáhlé fotogalerie účesů.